Wuterm

Klimatyzacja utrzymuje optymalną (wybraną przez jej użytkownika) temperaturę w pomieszczeniu. Zwiększając Twój komfort w upalne dni. Oprócz temperatury, klimatyzacja dba o odpowiednią wilgotność powietrza, która pozwala Ci swobodnie oddychać.

Dodatkową zaletą klimatyzacji, jest filtrowanie powietrza. Dzięki niemu w powietrzu nie ma zarazków, ani innych zanieczyszczeń.

Klimatyzacja jest więc nie tylko komfortowa, ale zdrowa, co jest szczególnie ważne dla osób cierpiących na wszelkiego typu alergie i uczulenia.

Klimatyzacja ma też swoje zastosowanie w pomieszczeniach przemysłowych, wszelkiego rodzaju magazynach, chłodniach lub serwerowniach, gdzie istotne jest utrzymywanie właściwej temperatury powietrza potrzebnej do sprawnego działania urządzeń lub odpowiedniego przechowywania produktów.

Korzyści

  • przyjemna atmosfera w upalne dni
  • właściwa wilgotność powietrza ułatwi oddychanie
  • czyste powietrze

Montaż

Klimatyzację można instalować tylko w zamkniętych pomieszczeniach, a jej konstrukcja zależy od Twoich potrzeb i typu budynku.

Pomożemy Ci w doborze optymalnych rozwiązań. Wystarczy, że do nas zadzwonisz i opowiesz w paru zdaniach czego potrzebujesz i gdzie klimatyzacja ma być zamontowana.

Instalujemy systemy klimatyzacji w domach, biurach i pomieszczeniach przemysłowych.